Veebipoe nonsbarefoot.com (edaspidi Veebipood) omanik on Tige Tikker OÜ (registrikood 11153113), tegevusaadressiga Rüütli 4, Tallinn, Eesti.

 

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Toodete hinnad sisaldavad käibemaksu. Toote hinnale lisandub tasu kauba kohaletoimetamise eest. Kauba kohaletoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning  kohaletoimetamise viisist. Kohaletoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. Veebipoes arveldamise valuuta on Euro.

 

Tellimuse vormistamine ja makseviisid

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Pangalingi maksed Swedbanki, SEB, LHV, Citadele ja Coop klientidelt
  • Visa ja Mastercardi kaardimaksed.
  • Paypal

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses tootjapoolse võimetusega kaupa valmistada ja/või tarnida või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kohaletoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Veebipood ei vastuta tellimuse täitmisel tellija poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest. Veebipoel on õigus loobuda tellimuse täitmisest, kui tekib kahtlus Veebipoele esitatud andmete õigsuses ja headele tavadele mittevastava käitumise puhul.

 

 Kauba valmistamine ja kohaletoimetamine

Eritellimisel valmistatavad tooted valmistatakse peale kliendilt tellimuse saamist vastavalt tellimusele.

Veebipoel on samuti piiratud suurusega laoseis. Juhul, kui soovitav toode on laosolemas, saadetakse see  kliendile edasi samamoodi kui kõik Veebipoeni jõudnud valmis tellimused (reeglina 1-5 tööpäeva jooksul).

Kõik Veebipoele esitatud tellimused edastatakse Tootjale umbes korra nädalas, mispeale kulub tootjal 4 kuni 8 nädalat toodete valmistamiseks. Seejärel tarnitakse kaup Veebipoeni, kes edastab tooted Tarnepartnerile üldjuhul 1-5 tööpäeva jooksul.

Eelneval kokkuleppel on võimalik kaup kätte saada ka Tige Tikker OÜ kontorist aadressil Rüütli 4, Tallinn.

Veebipoe tarnepartneriks on Omniva.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Väljapoole Eestit saatmisel arvutatakse kuni 5kg pakkide transpordikulu automaatselt vastavalt sihtkoha aadressile. Suuremate tellimuste puhul palume veebipoega ühendust võtta, et saaksime hinna arvutada käsitsi. 

Eeldatavad tarneajad on Eestisisestel saadetistel üldjuhul 3-7 tööpäeva.

Euroopasisesed pakid jõuavad Tellijani keskmiselt 6 ööpäevaga ja väljapoole Euroopat 10 tööpäevaga.

Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine vastavalt Omniva ning sihtriigi teenusepakkujate võimekusele. 

 

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse:

Albaania
Ameerika Ühendriigid (tarneaeg 3 nädalat või kauem)
Andorra
Araabia Ühendemiraadid
Argentiina
Aserbaidžaan
Austraalia (tarneaeg 3 nädalat või kauem)
Austria
Belgia
Brasiilia
Bulgaaria
Costa Rica
Egiptus
Eesti
Filipiinid
Fääri saared
Gruusia
Gröönimaa
Hiina
Hispaania
Holland
Hongkong
Horvaatia
Iirimaa
India
Indoneesia
Island
Israel
Itaalia
Jaapan
Kanada (tarneaeg 3 nädalat või kauem)
Kasahstan
Keenia
Kolumbia
Kreeka
Küpros
Leedu
Liechtenstein
Luksemburg
Lõuna-Aafrika Vabariik
Lõuna-Korea
Läti
Malaisia
Malta
Mehhiko
Moldova
Monaco
Nigeeria
Norra
Peruu
Poola
Portugal
Prantsusmaa
Rootsi
Rumeenia
Saksamaa
Saudi Araabia
Serbia
Singapur
Slovakkia
Sloveenia
Soome
Suurbritannia
Šveits
Taani
Tai
Taiwan
Tšehhi
Tšiili
Türgi
Ukraina
Ungari
Usbekistan
Uus-Meremaa 
Valgevene
Venemaa
Vietnam

Maksud ja toll

Tellides kaupa väljaspool EL-i asuvasse riiki võidakse kehtestada sihtriigi imporditolli- ja muid kohaspetsiifilisi makse. Kõik tollivormistusega seotud kulud tasub klient ja toote tagastamisel või vahetamisel neid ei tagastata.

 

Vääramatu jõud

Veebipood ei vastuta kliendile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

 

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus Veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Juhul, kui toodet on muudetud olulisel määral kliendi soovil ning Veebipood ei näe võimalust toote edasimüügiks, ei ole ostjal taganemise õigust. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil, kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil, nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus e-kirja vormis, kus on ära toodud tellimuse andmed (sh kuupäev ja tellimuse number) ning saata see e-posti aadressile info@nonsbarefoot.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kohaletoimetamise viisist erineva kohaletoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kohaletoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@nonsbarefoot.com  Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi, sisestades veebilehel e-posti aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest, andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

 

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile info@nonsbarefoot.com.  Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin https://komisjon.ee/et Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.