No(N)s  ei ole tegelikult vaid pelk kaubamärk, vaid ka mõtteviis ja ellusuhtumine. Ning jah, ka kvaliteetsete, kohalike, käsitsi ja hoolega valmistud jätkusuutlike, parandatavate ja üle 90% biolagunevate jalatsite kaubamärk. 

No ja see (N)- ei ole nimes ainult edevuse pärast. See tähistab Naturaalset ja Neutraalset. Enamus meie jalatsitest on nö unisex. Me ei diskrimineeri oma jalatsite kandjaid ei soo, vanuse ega jalanumbri järgi.

No ja mugavad on nad küll. Tegu on päris barefoot-, ehk siis paljajalujalatsitega. Neil on suhteliselt, aga mitte liiga õhuke ja elastne tald ning neid annab soovi korral kasvõi rulli keerata. Nende pinsol, ehk konstruktsioontald on täisnahast, mis muutub kandmisel pehmemaks, kuid säilitab oma vastupidavuse. Nad ei ahista jalga – neil puudub jäik kannakapp ja jäik varbaosa tugevdus ning nad on avara ninaosaga, et mitte varbaid ebaloomulikku asendisse kokku suruda. Samuti pole neil kontsa, mis rikuks rühti ja sunniks peale vale kõnnimustrit.

No ja mis siis, et nad näevad välja suured ja laiad. Selline näebki välja "päris" jalg, mida ei ahistata ebaloomulikult kitsaste jalatsitega. Varbad vajavad normaalselt toimimiseks ruumi.

No ja suurusi meil on. Hetkel teeme just meie nõudmiste järgi valmistatud liistude peal jalatseid suurustes 37-44, kuid varsti laiendame numeratsiooni mõlemas suunas.

No ja sünteetilisi materjale me tallast kõrgemal ei kasuta. Jalatsid on nahast pealse, nahast voodri ja nahast pinsoliga. Pealse ja voodri vahel on kanna- ja ninaosas tugevduseks 100% puuvillane liimiriie. Tald on aga Vibramilt - kerge, ei libise, on elastne ja kestab. Ja kui see läbi kulub, saab seda suhteliselt kerge vaevaga lappida või välja vahetada. Samamoodi saab parandada ja paigata pealseid. Ja kõik peale talla on biolagunev...

No ja Hiina suurtehastest need jalatsid ka ei tule. Nad on disainitud ja toodetud Eestis. Meie disainime, Samelin teeb valmis. Nendel on oskused ja võimekus teha kvaliteetseid jalatseid, meil jälle teadmised ja tahe teha parimaid võimalikke barefoot-jalatseid. Siinsamas Eestis. 

No ja masstoodang nad ka ei ole. Kõik jalatsid valmistatakse Teie tellimuste järgi. Spetsiaalselt No(N)side jaoks valmistatud unikaalsetel liistudel. Suuresti käsitööna. Meie oma inimeste poolt. 

No ja tegelikult võib neid maakeeli ning koduselt lihtsalt nonsideks kutsuda...